استفاده از جملات انگيزشي براي موفقيت استفاده از جملات انگيزشي براي موفقيت .

استفاده از جملات انگيزشي براي موفقيت

بك لينك

بك لينك چيست؟ چگونه بصورت اصولي مي بايست براي سايت خود بك لينك دريافت نماييم؟ آيا گوگل تا به حال شما را پنالتي كرده است؟ در صورتي كه اين اتفاق براي شما افتاده باشد مي دانيد كه شناسايي و رفع مشكل چه قدر زجر آور است. اگر تا حالا پنالتي نشده ايد، خطر پنالتي شدن هميشه شما را تهديد مي كند. وقتي بك لينك هاي غير طبيعي در گوشه كنار شما را تهديد مي كنند، چگونه مي تواندي از آن ها جلو گيري كنيد؟
بك لينك چيست؟پيوندها همان لينك هايي هستند كه از يك وب سايت به سايت ديگر اشاره مي كنند، به اين نوع از لينك ها اينباند لينك ها، لينك هاي خارجي و لينك هاي ورودي نيز مي گويند. برخي از پيوند ها مي توانند داخلي باشند كه از يك صفحه سايت به صفحه ديگر سايت اشاره مي كنند. 
پيوند ارز اينترنت به شمار مي آيد. زيرا پيوند ها بك لينك ارزش را منتقل مي كنند و براي داشتن يك وب سايت ارزشمند لازم است از آن ها استفاده كنيد.
اگر بخواهيم در قالب يك مثال ارزش لينك هاي خارجي را به شما نشان دهيم ، فرض كنيد قصد سفر به تركيه را داريد. در اين حين اگر 3 نفر به شما بك لينك پيشنهاد دهند كه كدام هتل براي شما مناسب است ، درواقع به شما پيوندي به سمت آن هتل داده اند و آن را نزد شما معتبر تر كرده اند.
در وب سايت ها نيز اين قانون لينك دهي به بك لينك همين مقدار ارزشمند مي باشد.
در لينك هاي داخلي ، هنگامي كه چندين پيوند به يك صفحه خاصي از دامنه ارجاع داده مي شوند ، يك سيگنال براي موتور هاي جست و جو ارسال مي شود كه حاكي از اهيمت صفحه مورد نظر دارد.
چند سالي است كه گوگل براي دنبال كردن اين پيوند بك لينك ها الگوريتم هايي را تعبيه كرده است تا سايت هاي اسپم را شناسايي كند. با اين حال ممكن است براي شما نيز سوال پيش آمده باشد كه اين الگوريتم ها چيست؟ نحوه كار آن ها چگونه است؟ آيا آن ها همه لينك ها را ارزيابي مي كنند؟ در جواب بايد بگوييم همه چيز از مفهومي به نام EAT شروع مي شود.
EAT چيست؟عبارت EAT مخفف شده 3 عبارت بك لينك expert ، authoritative و trustworthy است كه در معادل فارسي مي توان گفت متخصص ، معتبر و قابل اعتماد.
درواقع عملكرد الگوريتم هاي گوگل نشان مي دهد بك لينك سايت هايي كه اين 3 مورد را رعايت نمي كنند ، از كيفيت پايين تري بر خوردار مي باشند. از طرفي سايت هايي كه اين 3 مورد را رعايت مي كنند ، علاوه بر اينكه سايت بهتري به شمار مي آيند ، بك لينك داراي اثبات آينده را نيز مي باشند.
اگر اين 3 مورد يعني وبسايت متخصص ، معتبر و قابل اعتماد را رعايت كنيد ، ارزش زيادي به كاربر خود ارائه خواهيد كرد و اين همان چيزي است كه گوگل در تلاش است به نمايش بگذارد.
در بك لينك از وبسايت ها با EAT بالا استفاده كنيداگر از وبسايتي كه اين 3 مورد را به خوبي رعايت كرده است پيوند بگيريد ، آنگاه بك لينك شما از كيفيت بالايي بر خوردار است.
براي مثال يكي از سايت هايي كه EAT بالايي دارد ، ويكي پديا است. اين سايت تخصص هاي زيادي در خود ارائه كرده از طرفي اعتبار و اعتماد بالايي نزد وبسايت هاي ديگري دارند به طوري كه لينك هاي زيادي از سايت هاي ديگر دريافت مي كند.
مسلما بك لينك از ويكي پديا يكي از بهترين بك لينك هايي است كه مي توانيد تجربه كنيد اما به دليل اينكه تا حدود زيادي غير ممكن است ، لازم نيست سايت هايي كه از آن ها پيوند مي گيريد در حد ويكي پديا باشند. فقط لازم است سايتي تخصصي مرتبط با موضوع شما با اعتبار و اعتماد بالا باشند.
لينك هاي فالو و نوفالويكي از اتريبوت هاي تگ لينك در HTML كه rel نام دارد ، به موتور هاي جست و جو اعلام مي كند كه اين لينك توسط خزنده ها دنبال شود يا نه.
درواقع تمامي لينك ها در حالت پيشفرض و بدون اتريبيوت rel فالو محسوب مي شوند. در لينك هاي فالو ، اعتباري از سايت لينك دهنده به سايت گيرنده لينك اهدا مي شود ، به همين دليل بهترين لينك هاي خارجي محسوب مي شوند.
اما به ياد داشته باشيد استفاده از لينك هاي نوفالو نيز اجباري است. براي آنكه در لينك سازي خارجي لازم است به صورت طبيعي عمل كنيد به همين دليل لازم است از بك لينك هاي نوفالو (no-follow) نيز استفاده كنيد.
لينك هاي نوفالو به خزنده هاي موتور جست و جو اعلام مي كند كه اين پيوند را دنبال نكنيد!
اين نوع از لينك ها را مي توانيد در فيس بوك ، شبكه هاي اجتماعي و پروفايل ها مشاهده كنيد ، زيرا قرار نيست اين وبسايت ها ارزشي به سايت شما منتقل كنند.
نمونه اي از ساختار لينك هاي فالو و نوفالو را در زير مشاهده مي كنيد :
نمايه (پروفايل) لينك بيلدينگ شما در برابر موتور هاي جست و جوپروفايل بك لينك هاي شما ، ارزيابي است كه از بك لينك هاي سايت شما توسط موتور هاي جست و جو انجام مي شود. موتور هاي جست و جو به خصوص گوگل ، تعداد كل لينك ها ، كيفيت آن ، تنوع آن ها و بسياري از فاكتور هاي مهم ديگر را مورد بررسي قرار مي دهند تا ارتباط سايت شما را با ساير سايت هاي اينترنت درك كند.
شما مي توانيد با استفاده از ابزار ها و تحليل ها پيوند هاي سايت خود را بهبود بخشيد و تركيب كلي آن ها را درك كنيد.
چگونه پيوند هايي كه به سايتمان داده شده است را مشاهده كنيم؟
بسياري از ابزار ها مانند ahref و moz اين امكان را به شما خواهند داد تا بفهميد سايت شما و حتي كدام يك از صفحه شما چه تعداد و از چه وبسايت هايي پيوند دريافت كرده است.
شما مي توانيد از اين ابزار ها براي تحليل و آناليز رقيبان خود نيز استفاده كنيد.
مشخصات يك پيوند سالم و بدون تقلب چيست؟هنگامي كه كاربران اهميت بك لينك ها را متوجه شدند ، با استفاده از تكنيك هاي كلاه سياه سعي كردند حجم عظيمي از پيوند ها را راهي وبسايت خود كنند. به همين خاطر قبلا كه الگوريتم ها همانند امروزه قدرتمند نبودند ، باعث افزايش رتبه ناگهاني چنين وبسايت هايي مي شدند.
اما با پيشرفت الگوريتم ها ، اين ترفند از بين رفت و اگر امروزه از آن استفاده كنيد به احتمال زياد جريمه خواهيد شد و صفحات يا كل سايت ممكن است از نتايج گوگل حذف شوند.
بك لينك هاي سالم ، پيوند هايي هستند كه به صورت منطقي تقسيم شده اند و از يك وبسايت چندين هزار لينك گرفته نشده باشد. از طرفي پيوند ها بايد در طول زمان زيادي ايجاد شوند و يكي از اصلي ترين مشخص پيوند سالم و بدون دروغ هميشگي بودن آن است.
پيوند هاي تحريريهاگر به ياد داشته باشيد ، استراتژِي محتواي 10 برابر را به شما توضيح داديم. چنين محتوايي كه ارزش بالايي را دارد ، باعث مي شود تا سايت هاي دگير به عنوان يك منبع يا مرجع يادگيري ، به سايت شما لينك بدهند. بك لينك چنين لينكي كه نياز به هيچ اقدامي به جز محتواي عالي ندارد ، پيوند تحريريه مي گويند.
پيوند ها بايد به مرتبط باشند!يكي از معيار هاي نمايه لينك عالي ، پيوند هاي مرتبط است كه ارزش بالايي را منتقل مي كنند. براي مثال بك لينك اگر فروشگاه حيوانات خانگي داريد ، گرفتن لينك از انجمن مربوط به پرورش حيوانات خانگي ارزش بيشتري نسبت به پيوندي دارد كه از يك سايت فروش كادو و هديه گرفته ايد.
لينك هاي مرتبط مي تواند سيگنال مثبتي باشد بك لينك تا گوگل از موضوع سايت و صفحه هدف داشته باشد درحالي كه اگر اين پيوند ها مرتبط نباشد باعث سر در گمي خزنده ها و موتور هاي جست و جو مي شوند.
درلينك هاي خود از انكرتكست ها به درستي استفاده كنيدانكر تكست ها كلمات لينك شده اي هستند كه ارزش بالايي دارند. اين كلمات به گوگل نشان مي دهد صفحه اي كه به آن لينك داده است ، در چه مورد صحبت مي كند. به همين بك لينك خاطر استفاده از آن در لينك سازي خارجي از اهيمت بالايي بر خوردار است. اما به ياد داشته باشيد استفاده ي بيش از حد از انكر تكست ها مي تواند به شدت مضر باشد زيرا گوگل متوجه مي شود كه شما قصد داريد رتبه بندي ها را در يك كلمه خاص از به نفع خود بهبود دهيد.
از بك لينك پيوند ها به سايت خود ترافيك ارسال كنيديكي از اشتباهات رايجي كه در لينك سازي خارجي توسط برخي از سئوكار ها انجام مي شود ، لينك سازي براي گوگل است به طوري كه مخاطب هيچگاه روي آن كليك نخواهد كرد. اريك وارد ، رهبر سئو و لينك سازي مي گويد شما بايد در لينك سازي به گونه اي عمل كنيد كه ممكن است فردا گوگل از بين برود!
در نتيجه لازم است روي لينك هايي تمركز كنيد كه كاربري را به سايت شما منتقل مي كند و مهم تر از ان كاربر بايد به محتواي ارزشمندي از سايت شما دست يابد و محتوا هاي شما براي او مفيد باشد. اگر در لينك سازي از سايت هاي مرتبط با سايت خودتان پيوند بگيريد به احتمال زياد كاربران روي پيوند ها كليك خواهند كرد و محتواي شما بك لينك براي آن ها مفيد خواهد بود.
نماي لينك سازي خارجي اسپمكمي قبل تر گفتيم در لينك سازي ، معيار هايي كه رعايت مي كنيد را پروفايل يا نماي لينك سازي شما مي گويند. حال معيار هايي كه باعث مي شود پروفايل لينك سازي خارجي شما اسپم شناسايي شود ، عبارت است از : كيفيت پايين لينك ها ، لينك سازي غير طبيعي و آب زير كاه
روش هاي خريد بك لينك و تبادل لينك دقيقا همين موارد را شامل مي شود كه منجر به خراب شدن نماي لينك سازي شما مي شود.
خريد و  تبادل لينك شايد ساده و راحت به نظر برسد اما به ياد داشته باشيد اين كار مي تواند زحمات شما را يك شبه به باد دهد و مجازاتي از سمت گوگل براي سايت شما اعمال شود.
يك اصل كه بايد در هنگام لينك سازي هميشه به ان توجه داشته باشيد اين است كه لينك سازي را براي تغير دادن رتبه ها انجام ندهيد!!!
اما هدف از سئو مگر كسب جايگاه و رتبه بهتر نيست؟ بك لينك گوگل پيوند ها را يكي از اصلي ترين معيار هاي ارتقا رتبه نمي داند؟
اينجاست كه ممكن است كمي گيج شده باشيد. به خاطر داشته باشيد گوگل از شما كسب پيوند مي خواهد نه ساخت پيوند!
به همين دليل گوگل به شما توضيح داده است از چه كار هايي در لينك سازي خارجي پرهيز كنيد.
لينك هاي خريداري شده يا پيوند در ازاي پولگوگل و بينگ دو موتور جست و جوي قدرتمندي هستند كه سعي دارند وبسايت هايي را كه لينك خريداري مي كنند يا لينك مي فروشند بك لينك به شدت مجازات كنند.
اما مشكلي كه وجود دارد اين است كه موتور هاي جست و جو نمي توانند تشخيص دهند كدام پيوند ها در ازاي پرداخت پول ايجاد شده اند. از اين رو هركدام از ان ها الگوريتم ها و فرمول هايي براي خود تعبيه كرده اند اما باز هم امكان تشخيص 100 درصدي وجود ندارد.
با اين حال اگر گوگل و بينگ متوجه شوند كه پيوند سايت شما بك لينك در ازاي پرداخت پول ايجاد شده است ، رتبه سايت شما را به حدي كاهش مي دهند كه كاربر حتي به ان صفحه از نتايج گوگل هم نخواهد رفت.
در ضمن لازم به ذكر است هرگونه مبادله كالا و خدماتي كه در ازاي گرفتن بك لينك صورت بگيريد جزو لينك هاي خريداري شده محسوب مي شود.
تبادل لينك يا پيوند متقابلاحتمال دارد شما نيز بعد بك لينك از مدتي كه كار خود را در فضاي وب آغاز كرديد ، ايميلي حاوي اين بك لينك جمله دريافت كنيد :
"شما به من پيوند خواهيد داد و من نيز به شما لينك خواهم داد"
در اين هنگام شما در طعمه تبادل لينك قرار گرفته ايد كه يكي از روش هاي كلاه سياه سئو در لينك سازي خارجي است. اما جالب است بدانيد اگر حالت بك لينك طبيعي بودن آن را رعايت كنيد به طوري كه قصد شما اتصال سايتتان با يك سايت ديگر باشد ، مجازاتي شما را تهديد نخواهد كرد و حتي شواهدي وجود دارد كه اين كار رتبه بندي ها را بهتر نيز مي كند.
با اين و جود سعي كنيد از اين پيوند ها دوري كنيد و اگر قصد داشتيد پيوند متقابل اينجاد كنيد لازم است حالت طبيعي از پيوند ها به نمايش بگذاريد.
لينك هاي وب دايركتوري با كيفيت بسيار كماگر سايت هايي كه بك لينك مي فروشند را ديده باشيد ، متوجه شده ايد كه يكي از ترفند هاي بك لينك كلاه سياه اين است كه از چندين سايت كه معمولا اسم ان ها را به شما نخواهند گفت ، تعداد زيادي پيوند به سايت شما اينجاد مي كنند. اين نوع از لينك سازي حارجي كه به ان وب دايركتوري بك لينك مي گويند يكي از بي كيفيت ترين و بي ارزش ترين لينك ها با خطر مجازات به شمار مي آيند.
از پيوند هاي وب دايركتوري بپرهيزيد. هوشمندي بك لينك ربات هاي جست و جو و الگوريتم هاي آن ها توانايي تشخيص اين نوع از لينك هاي خارجي را دارند.
در ادامه اين مقاله مي فهميم كه چگونه مي توانيم براي خودمان بك لينك بگيريم و همچنان قوانين گوگل را رعايت كنيم و سئو سايت را با مشكل پنالتي تهديد نكنيم.

http://sergiohkie33333.blogofchange.com/7974742/بك-لينك
http://johnnyinnk37296.spintheblog.com/8094626/بك-لينك
http://franciscopsts53951.dailyblogzz.com/7918203/بك-لينك
http://cesardyzw00000.blogvivi.com/8243406/بك-لينك
http://ricardowxuq77777.bloginder.com/8468339/بك-لينك
http://reiduzbd96274.blogdal.com/8463089/بك-لينك
http://hectordebv00099.newsbloger.com/8579124/بك-لينك
http://israeloolg44333.get-blogging.com/8872275/بك-لينك
http://elliottkrww85196.targetblogs.com/8852054/بك-لينك
http://lorenzobebx00000.bleepblogs.com/8814109/بك-لينك
https://mylesnnjd33322.elbloglibre.com/5931564/بك-لينك
https://dallasadcc08764.blog-ezine.com/5928562/بك-لينك
https://marcogigc22222.blogscribble.com/5931602/بك-لينك
https://andresobjm84838.madmouseblog.com/5930258/بك-لينك
https://dallaswwto77767.blogoxo.com/5933574/بك-لينك
https://knoxvldz85062.blogtov.com/5937181/بك-لينك
https://rylanjkhc22221.blazingblog.com/5933798/بك-لينك
https://rowanssok55444.creacionblog.com/5932486/بك-لينك
https://dominickitst52285.tusblogos.com/5923469/بك-لينك
https://lorenzomnkf43333.digitollblog.com/5927819/بك-لينك
https://simonqwxq75162.dm-blog.com/5923684/بك-لينك
https://brooksybys51617.smblogsites.com/5927433/بك-لينك
https://elliothruv97418.weblogco.com/5927969/بك-لينك
https://jeffreyxxuo76666.blogchaat.com/5924377/بك-لينك
https://judahodjl39628.blogdeazar.com/5929321/بك-لينك
https://knoxdquv74051.ourcodeblog.com/5930582/بك-لينك
https://danteewaa61507.eedblog.com/5929718/بك-لينك
https://ricardostpl55554.bloggip.com/5929256/بك-لينك 
https://holdeniifa11100.blog2freedom.com/5932849/بك-لينك
https://franciscomnkf33333.qodsblog.com/5934501/بك-لينك
https://sethqcec07495.blogpayz.com/5931931/بك-لينك
https://dallasptqk28372.techionblog.com/5930197/بك-لينك
https://charlieqqni44443.buyoutblog.com/5929737/بك-لينك
https://israelipsr41639.blogitright.com/5933097/بك-لينك
https://alexisvgij31851.blogunok.com/5929154/بك-لينك
https://titusiljf33334.liberty-blog.com/5931500/بك-لينك 
https://fernandohrsp05155.blog-eye.com/5930209/بك-لينك
https://holdenddaw00999.blogdoغير مجاز مي باشدa.com/5935414/بك-لينك 
https://kylerzbzu99999.blogpixi.com/5930455/بك-لينك
https://brooksrrni44443.azzablog.com/5935037/بك-لينك
https://gregoryijfa11110.snack-blog.com/5936682/بك-لينك
https://edwinffdz11100.fare-blog.com/5933618/بك-لينك
https://andresxdfc06161.anchor-blog.com/5936093/بك-لينك
https://zanderpyei30562.blogsvila.com/5932553/بك-لينك
https://manuelefcx01100.blogdanica.com/5937803/بك-لينك
https://hectorkkhc21111.wssblogs.com/5936177/بك-لينك
https://judahpokf33322.bloggerchest.com/5939587/بك-لينك
https://erickpcas40517.tkzblog.com/5938772/بك-لينك
https://gunnerbdec95051.like-blogs.com/5934713/بك-لينك
https://trevorxwtn66655.onzeblog.com/5938755/بك-لينك
https://travisssql66666.ziblogs.com/5938302/بك-لينك
https://zaneihau50510.blog-kids.com/5945514/بك-لينك
https://keeganizbx11111.answerblogs.com/5946110/بك-لينك
https://shaneoqln41741.nizarblog.com/5952256/بك-لينك
https://elliottdnrr62851.sharebyblog.com/5955404/بك-لينك
https://waylonqvxv73073.wizzardsblog.com/5953742/بك-لينك
https://cristianyzwr77776.tokka-blog.com/5960446/بك-لينك


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۶:۲۰:۴۵ توسط:ميلاد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :